Macera dolu Gumball oyunları!

Haytaoyun’un Çizgi Film Oyunları kategorisi içerisinde yer alan Gumball oyunlarını mutlaka denemelisiniz. Cartoon Network’te yayınlanan ve oldukça da sevilen çizgi film karakteri Gumball’ın maceralarını artık sadece izlemeyecek, Haytaoyun sayesinde de onun maceralarında yanında olacaksınız. Oyunlarımızı oynamak için hemen buraya tıklayın.

Mutant Dövüşleri’ni oynadın mı?

Bu oyunda bir laboratuvardaki mutant deneylerine şahit olacaksınız. Bu deneyleri yapacak olan profesörlere yardım etmelisiniz. Köpekler üzerinde yapacağımız bu deneylerle onları birer canavara dönüştüreceksiniz. Köpeklerin DNA’sını değiştireceksiniz. Daha sonra ise güç testini başlatabilirsiniz. Sende hemen oyun sayfasına gitmek için buraya tıkla. Eğlenceli dakikalar dileriz çocuklar!

Ateş ve Su serisi vazgeçilmezimiz!

Haytaoyun’da iki kişilik oyunlar kategorisinde yer alan ve tüm internet ortamını da kasıp kavuran Ateş ve Su serisi oyunları hepimizin gönlünde taht kurdu. Oyun hem eğlenceli hem de beceri gerektiriyor. Bu yüzden bir yandan gülecek bir yanda da zorlanacaksınız. Ateş ve Su oyunları, Haytaoyun’da en fazla oynanan ve en popüler oyunlar arasında yer alıyor. Tahtını da kimseye kaptıracak gibi görünmüyor. Sizde bu oyun serimize ulaşmak istiyorsanız hemen buraya tıklayabilirsiniz. Keyif dolu dakikalar dileriz çocuklar!

Akıllı Salyangoz serisini deneyin!

Haytaoyun’un en sevilen oyun serilerinden birisi olan Akıllı Salyangoz tatlılığı ile bütün oyun hastalarını kendisine hayran bırakıyor. Minik ama akıllı salyangozun maceralarına sizler de katılabilirsiniz. Haytaoyun’da bir çok Akıllı Salyangoz oyunu mevcut. Üstelik bunların bazıları mobil uyumlu. Sizde hemen Akıllı Salyangoz oyun serimize ulaşmak için lütfen buraya tıklayınız. İyi oyunlar çocuklar!